Kurumsal Danışmanlık

Proje yönetimi ve yazılım teknolojileri konusundaki uzman kadrolarıyla ve kullanmış olduğu hazır alt yapılar ile siz müşterilerimizden gelen talepler ışığında kurumunuz bünyesinde ihtiyaç duyduğunuz sistemleri NBT ile hayata geçirebilirsiniz.


Mobil uygulamalarından özel CRM yazılım entegrasyonuna, ağ altyapısı oluşturmadan sistem odası kurulumuna kadar geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.Danışmanlığını verdiğimiz bazı projelerimiz:

Video on Demand ve Canlı Streaming Server

CDN Entegrasyonu

E-ticaret Sitesi Kurulum / SEO Danışmanlığı

Lisanslama Danışmanlığı

Yazılım ve Donanım Entegrasyonu Danışmanlığı


Proje Yönetimi Felsemiz

NBT, keşif çalışmalarından satış sonrası desteğe kadar tüm süreçler boyunca; çözüm odaklı, yenilikçi, kaynakların en etkin şekilde kullanımını ve verimliliğin en üst düzeyde olmasını hedefleyen, öncelikli ilkesi “Müşteri Memnuniyeti” olan bir proje yönetimi anlayışına sahiptir. Müşteriye kendi işini ve sektörünü tamamen anlayan danışmanlarla çalıştığını hissettirir, farklı sektörlerde yapılan proje deneyimleri ile katma değer yaratır.


Doğru Çözümü Bulmak

Firmanızı kârlılığını ve verimliliğini arttıracak bir IT çözümü arıyorsunuz fakat mevcut IT altyapınız bu çözümü entegre etmenize olanak vermiyor mu? NBT bu amacınızı gerçekleştirmeyi hedefler.

Karmaşık IT projelerini yönetmek zor ve maliyetli olabilecek bir süreçtir ve bazı durumlarda iş gücünüzün önemli bir kısmını sadece tek bir projeye adamanıza neden olabilir. Projenizin yönetimini NBT’ye atayarak birincil amacınız olan şirketinizin iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.


Proje Yönetim Süreci

Danışmanlık hizmetleri çerçevesinde üretilen bilgi teknolojileri projelerinde uygulanan proje metodolojisi, müşterilerin beklentilerine uygun olarak öngörülen kapsam, bütçe ve zaman planı çerçevesinde cevap vermeyi esas almaktadır. Bu perspektifte projeler, 5 fazda ele alınmakta ve her fazın sonunda yer alan onay/kabul mekanizmasıyla müşteri beklentisi tam olarak belirlenip karşılandığından emin olunmaktadır, bu süreçte takip edilen adımlar aşağıdaki gibidir:

Analiz Çalışması,

Tasarım-Planlama,

Geliştirme,

Pilot Çalışma ve Problem Giderme,

Yaygınlaştırma.


Maliyetlendirme

Çoğu IT danışmanlık firmasının aksine NBT, proje yönetim maliyetlendirmesini sabit fiyat üzerinden yapmaktadır. Böylece uzayan projelerinizde artan maliyetleri düşünmek zorunda kalmazsınız; proje bitimine kadar ekibimiz yerinizde entegrasyon sürecinde bulunacaktır ve ekstra bir maliyet oluşmayacaktır.


Aradığınızı yukarıda bulamadınız mı?

Telefonun diğer ucunda size özel çözümlerimizle yardımcı olmak için bekliyoruz!

0 850 532 0 NBT(628)